מכון היצוא

יצוא מקוון


תוכנית סיוע שמטרתה לספק לעסקים סל שירותים והכשרות מקצועיות, לצורך כניסה לשוק המסחר המקוון בפלטפורמות אינטרנטיות מובילות כדוגמת: אמאזון, איביי ועוד.
תכנית הסיוע מיועדת לעסקים המעוניינים להיכנס לזירת המסחר המקוון ולנהל את הפעילות לצד הכוונה, מפגשים והכשרות מקצועיות מטעם מכון היצוא.

לפרטים ומידע נוסף אנא לחצו כאן

לוח אירועים

רשימה
לוח שנה
Magnifier
רשימה
לוח שנה
טעינה

חיפוש אירוע

מאמרים וחדשות

חיפוש מאמרים

סנן מאמרים לפי

רוצים למכור אונליין לקהל האמריקאי? כך תעשו זאת נכון - אוריאל מצליח

כמו כל שוק חדש שאליו נרצה להיכנס חשוב מאוד לבצע מחקר ולהבין את הקהל שלנו, הבנה של התרבות, העדפות וצורת הצריכה של הקהל שלנו יכולה לייצר הבדל משמעותי בתכנית השיווקית ולחסוך הרבה מאוד כסף.

קרא עוד

נטישת עגלות בעולם המסחר האלקטרוני - יונתן איבגי

70% מתהליכי הרכישה המקוונת מסתיימים בנטישת "עגלה" כיצד למנוע את התופעה? מחקר רחב של DHL אקספרס מתייחס לנושא.

קרא עוד

החשוד המיידי של עולם הריטייל הישראלי - יונתן איבגי

רכישות מקוונות הן לא האויב של עולם הריטייל הישראלי, הם העתיד של הריטייל. על השחקנים הישראלים להפסיק לבזבז משאבים ואנרגיה במלחמה, ולהשקיע מעט יותר בפיתוח "מכירה מרובת ערוצים" מה שעבד בעולם, וודאי נכון לגבי השוק הישראלי. יונתן איבגי מ- DHL אקספרס מסביר כיצד להתחיל לעשות זאת.

קרא עוד

המהפכה התעשייתית הבאה - יונתן איבגי

יצרן צינורות לתעשיה מפתח תקווה, תלוי במפיץ הבריטי שלו על מנת למכור לחנות בדרום לונדון. לנצח, מערכת היחסים הזאת תסבול ממתווך. ע"י פעילות איקומרס נכונה ויעילה, החנות תעבוד ישירות מול היצרן ואליה יצטרפו חנויות רבות בעלי צרכים דומים מטוקיו, פריז וגם עפולה. זהו בהחלט העידן שבו הגבולות מטשטשים ופוטנציאל הרווח מככב.

קרא עוד

רוצים עסק שמוכר באמזון לכל העולם? - ניר זיגדון

'מודל החמש' יעזור לכם להגשים את המטרה: חמש החלטות שצריך לקבל ברמה הארגונית וחמישה דברים שכל עסק חייב לשאול את עצמו לפני המעבר למכירות און ליין

קרא עוד

למכור און ליין – כל היתרונות - ניר זיגדון

למה לעבור מ-B2B ל-B2C, מכירה לצרכן באינטרנט: מי בכלל צריך את זה?

קרא עוד
טעינה