מכון היצוא

הטבות בתחום מוצרי צריכה

האתר מציע גאדג'טים-מוצרי בית-מתנות לעובדים-מתנות לחגים-מתנות לילדים-מתנות לזוגות-מתנות למבוגרים-שעונים-תיקים-מוצרי קיץ-מוצרי חורף ועוד.

פרטים נוספים

גליליס - מארזי שי ומתנות גליליות Galilee's מאגדת בתוכה ערכים של סובלנות, הוגנות, מיזוג תרבויות, אהבת האדמה והטבע וכמובן איכות. Galilee's מטפחת ומשקיעה ביצרנים מקומיים מכל הדתות והתרבויות ומשלבת בעשייתה קהילות בעלות צרכים מיוחדים. כל היצרנים אשר נכנסים תחת המטרייה הרחבה של המותג Galilee's, מגיעים מאזורי הגליל והפריפריה ועומדים במערך ערכים חברתי, איכותי וסובלני, ובכך מספרים במעשיהם את חזונה של Galilee's.

פרטים נוספים

מיכל סבון טבעי - קוסמטיקה טבעית בעבודת יד אוהבת חברה למוצרי קוסמטיקה טבעיים בלבד החזון שלנו הוא לספק מוצרים טבעיים, בריאים ואיכותיים בלי פשרות במחיר הגיוני.

פרטים נוספים

אורמיטה, יצירת תשתית לעסקים, לקנייה ומכירה של סחורות ושירותים באמצעות ברטר אורמיטה עוסקת ביצירת תשתית לעסקים לקנייה ומכירה של סחורות ושירותים באמצעות ברטר בין חברות ומפעלים ישראלים ובין לקוחות וממשלות בכל העולם , ובין עסקים בתוך ישראל. יש לכם עודף כושר יצור , מלאי מת, או לקוחות פוטנציאלים בחו"ל שלא יכולים לממן רכישה של המוצרים שלכם , באמצעותינו תהפכו חלק מן ההוצאות שלכם להכנסות באמצעות עסקאות ברטר.

פרטים נוספים

א.ע.ש. קליית ציון בע"מ (פיצוחי ציון) - מבחר פיצוחים ופירות יבשים Pnuts&fruits is a family owned company that has been producing dried fruits and nuts for over 40 years. Pnuts&fruits operates in an innovative manner with new technologies in manufacturing and development of its products, in order to maintain the best quality control and kosher standards over the years.

פרטים נוספים

סילריה בע"מ - מוצרי קוסמטיקה על בסיס אצת ים אדומה. מוצרי קוסמטיקה טבעיים מאצת ים אדומה - הטרנד שכובש את העולם! חברת סילריה פיתחה ומייצרת מוצרים חדשניים על בסיס הידרוג'ל מאצת ים אדומה. את האצות אנחנו מגדלים על החוף בחווה שלנו בראש הנקרה. תהליך הייצור הייחודי שומר על ניקיון האצות ברמה מיטבית. המוצר המוגמר משמר את הפעילות הטבעית של האצה בתכשיר הקוסמטי, סופר פוד לטיפוח העור.

פרטים נוספים
טעינה
טעינה