מכון היצוא

טכנולוגיות ריטייל, ספורט ובידור

אמצעי המדיה הדיגיטלית מתפתחים במהירות בשנים האחרונות, כשהחברות הישראליות הפועלות בתחום התפרסמו בעולם כולו בזכות החדשנות הרבה, היכולת להתאים את המוצר לצרכי הלקוחות השונים, וכן המחירים התחרותיים.

המקצועיות והניסיון הרב שצברו הישראלים בתחום כבר הביאו לישראל לא מעט ענקיות מדיה וריטייל בינלאומיות, שפתחו כאן מרכזי פיתוח וגייסו מאות ואלפי עובדים ובהן גוגל, פייפאל, אי ביי, פייסבוק, אמזון, נילסן ועוד.

ענף טכנולוגיות ריטייל, ספורט ובידור במכון היצוא עובד בעיקר עם טכנולוגיות בתחום הבידור ומתחלק לשישה תחומים עיקריים:

Sports Tech - אחד התחומים הפופולריים והמתקדמים בענף הוא תחום טכנולוגיות ספורט. אנחנו עובדים עם הליגות והקבוצות המובילות בעולם על מנת להכיר להם טכנולוגיות ישראליות מובילות בתחום. כמו כן, הענף אמון על תערוכת Future sports Israel, שמושכת כל שנה לישראל מעל ל-100 מקבלי החלטות בתחום.

Retail Tech - שיתופי פעולה רבים עם ריטיילרים ואתרי איקומרס מובילים מסביב לעולם - עם משלחות נכנסות ויוצאות מסביב לעולם, ותערוכת דגל מובילה שבה נמצא הביתן הלאומי - NRF.

AD Tech - דגש על טכנולוגיות יצירתיות לברנדים וסוכניות פרסום מסביב לעולם. אירוח סוכנות הפרסום המובילה WPP כל שנה.

Broadcasting - טכנולוגיות לערוצי טלוויזיה ויצרניות תוכן. מטכנולוגיות שידור דרך ENGAGMENT ל-AR/VR. ביתן לאומי בתערוכה המובילה בעולם - NAB.

כמו כן, הענף מטפל בטכנולוגיות ה-Travel tech וה-Consumer Electronics. לדוגמא, תערוכת CES.

ענף טכנולוגיות ריטייל, ספורט ובידור מרחיב את מגוון ההזדמנויות העסקיות של החברות הישראליות בתחום וחושף אותן לעולם הרחב, במטרה להגביר את המודעות להישגי התעשייה המקומית ואיתור שווקי מטרה חדשים ומבטיחים.

דרכי הפעולה העיקריות
ענף טכנולוגיות ריטייל, ספורט ובידור במכון היצוא מעודד את התעשייה הישראלית בשלל דרכים, הן באמצעות סיוע בהכנת תוכנית עסקית, הן בעידוד מחקר ופיתוח בחממות שונות, והן בשיתופי פעולה עם גורמי מקצוע מחוץ לישראל ואיתור הזדמנויות עסקיות מבטיחות, הקמת ביתנים לאומיים בתערוכות מובילות, הוצאת ואירוח משלחות מקצועיות וארגון כנסים וימי מדיה ישראלית אצל מוסדות מובילים בתחום ברחבי העולם.

תחום המדיה הדיגיטלית בישראל כבר זכה למעמד מוביל בעולם, הודות למוצרים ושירותים איכותיים כגון טכנולוגיות אינטרנט, טלוויזיה והעברה וניהול של תוכן – ומכון היצוא פועל כדי להמשיך ולקדם אותו, למיצוי הפוטנציאל של ההון האנושי והטכנולוגי המקומי.

אנשי קשר

ירדן זינגר

מנהלת תחום ריטייל, ספורט ובידור

דורי למדן

מתאם פיתוח עסקי בענף טכנולוגיות ריטייל, ספורט ובידור

לוח אירועים

רשימה
לוח שנה
Magnifier
רשימה
לוח שנה
טעינה

חיפוש אירוע

מאמרים וחדשות

טעינה