מכון היצוא

דנטל

הענף הדנטאלי במכון היצוא מסייע לחברות הישראליות הפועלות בתחום להתרחב אל השוק העולמי, באמצעות יעוץ מקצועי, יצירת שיתופי פעולה עסקיים, איתור הזדמנויות עסקיות, וכן פעילות ממוקדת מול חברות וארגונים בחו"ל והשתתפות בתערוכות וכנסים בינלאומיים ברחבי העולם.

אנשי הענף מעניקים סיוע וליווי מותאם באופן פרטני לכל חברה ישראלית הזקוקה לכך, ובמקביל, פועלים בשיתוף פעולה עם מחלקת סחר חוץ במשרד הכלכלה ועם הנספחים המסחריים בשגרירויות ברחבי העולם, בסיוע יועצים מקצועיים וגורמים נוספים, לקידום היצוא הדנטלי מישראל והרחבתו.

דרכי הפעולה העיקריות
ענף הטכנולוגיה הדנטאלית במכון היצוא מעודד את התעשייה הישראלית בשלל דרכים, הן באמצעות סיוע בהכנת תוכנית עסקית, הן בעידוד מחקר ופיתוח, והן בשיתופי פעולה עם גורמי מקצוע מחוץ לישראל ואיתור הזדמנויות עסקיות מבטיחות, הקמת ביתנים לאומיים בתערוכות מובילות, הוצאת ואירוח משלחות מקצועיות וארגון כנסים וימי טכנולוגיה ישראלית אצל מוסדות מובילים בתחום ברחבי העולם.


כיום, מייצג הענף כ-100 יצואניות ישראליות, הפועלות במגוון תחומים, מקטנות ועד גדולות – בין אם הן נמצאות בתחילת דרכן, ובין אם כבר השיגו פריצת דרך והן נזקקות לסיוע כדי להמשיך ולגדול. סל הפתרונות של מכון היצוא הוא נרחב וכולל גם סיוע רגולטורי מול רשויות מקומיות, בעת הצורך או איתור גורמים מקומיים ליצירת שיתוף פעולה פורה.לחוברת על הענף לחצו כאן

אנשי קשר

אנג'לה רבינוביץ'

מנהלת מחלקת מדעי החיים

רפאל מוג ואלך

מנהלת ענף דנטאל, מחלקת מדעי החיים

לוח אירועים

רשימה
לוח שנה
Magnifier
רשימה
לוח שנה
טעינה

חיפוש אירוע

13-16

ינואר-פברואר
2020
לתאריכים המלאים
16
ינואר
יום ה'

קורס לחברות מייצאות בתחום הדנטאל: The Growth Factor Program

סוג אירוע

קורס

מיקום

מכון היצוא, המרד 29, תל אביב, קומה 5

לעלויות ופרטים נוספים, אנא צרו קשר

לבקשת מידע נוסף

30

ינואר
2020
לתאריכים המלאים
30
ינואר
יום ה'

פיתוח עסקי בדנטל-סיפור המותג

אחד האתגרים המשמעותיים העומדים בפני כל חברה יצואנית הוא הפריצה והצמיחה בשווקים הבינלאומיים, על אחת כמה וכמה בשוק הדנטלי הצומח במהירות ומרובה במתחרים. מפגש שני.

סוג אירוע

סדנא

מיקום

מכון היצוא, המרד 29, תל אביב, קומה 5

תגית מחיר מחיר האירוע:   360 ₪

תגית הנחה מחיר לחברי המכון:   240 ₪

5% הנחה לנרשמים בהרשמה מקוונת באמצעות אתר המכון

הרשמה מקוונת

מאמרים וחדשות

חיפוש מאמרים

סנן מאמרים לפי

Israeli dental tech cos lead in implant innovations - Globes, 16.2.17

Poalim Capital Markets: We want to help the Israel medical market mature into a global leader.

קרא עוד

יצוא של חצי מיליארד בשנתיים: ענף הדנטל - YNET, 28.7.16

בשנים האחרונות גדלו משמעותית החברות הישראלות שעוסקות בענף הדנטל (רפואת שיניים) והיצוא בשנתיים האחרונות עבר את החצי מיליארד דולר. לאחרונה השיק מכון היצוא את ענף הדנטל, כדי לסייע לחברות הישראליות לייצא לחו"ל ולא רק לעשות אקזיטים. "זה ענף ישראלי חדש ולמכון חשוב לקדם אותו"

קרא עוד

כך תשתלב תעשיית הדנטל הישראלית בעולם - YNET, ה-14.4.16

מכון היצוא משיק את ענף הדנטל במטרה להפוך את ישראל לשחקנית מובילה ביצוא טכנולוגיות ופתרונות מתקדמים לרפואת שיניים. "היצוא ישראלי בענף הסתכם בשנת 2015 בכ-540 מיליון דולר, כאשר שוק הדנטל הבינלאומי מגלגל מיליארדי דולרים בשנה"

קרא עוד
טעינה