מכון היצוא

"קול קורא" לפתרונות טכנולוגיים בתחומים שונים לסקטור המכרות בפרו

אנו מזמינים אתכם להשתתף בוובינר שעורכת הנספחות הכלכלית בפרו לחברות הישראליות - אתגר "קול קורא" לפתרונות טכנולוגיים בתחומים שונים לסקטור המכרות בפרו, תהליך שבסופו ייבחרו מספר חברות מצומצם לעבודה עם חברות הענק בפרו בתחום.

האירוע הינו אינפורמטיבי ויתקיים בשת"פ עם השותפים המקומיים של הנספחות הכלכלית בפרו - האב החדשנות של תחום המכרות בפרו ואף יכלול הרצאת אורח שיסביר על האתגרים הקיימים נכון להיום בסקטור המכרות ואילו פתרונות נדרשים לכך ועל התהליך להגשת המועמדות ואופן ההתנהלות עד לבחירת החברות שאיתן חברות המכרות יבחרו לעבוד.

סקטור המכרות בפרו הוא הסקטור החזק ביותר במדינה ואחראי על 60% מהייצוא השנתי, הסקטור הוא הרווחי ביותר ומגלגל מעל 26 מיליארד דולר בשנה. זוהי הזדמנות מצוינת לחברות הישראליות שיכולה לאפשר להן לחבור לאחת מחברות המכרות ולנהל איתן קשר עסקי מתמשך ורווחי מאוד. האירוע הזה הוא ייעודי לישראל והשאיפה היא להגיע לכמה שיותר חברות על מנת שיגישו מועמדות - חינם, ללא כל התחייבות, ויבחנו את האופציה. 

אמנם מדובר בסקטור המכרות אך בתוכו ישנם סקטורים שונים הרלוונטיים לכך וביניהם גם מים, אוטומציה, קלינטק וכו. ועל כן יכול להיות רלוונטי להרבה סקטורים בו זמנית.

ניתן לקרוא כאן

הוובינר יתקיים ב24.3.22 בשעה 16:00 שעון ישראל,

להרשמה לוובינר לחצו כאןhttps://us06web.zoom.us/webinar/register/WN_H6In03YNSPekN8NYi9UNzA

טעינה