מכון היצוא

יעוץ והכוונה ליצוא – חברות ממליצות

תודות לתכנית וצוות המכון, "נאצלנו" לעבוד בצורה מובנית ולבנות אסטרטגיה מבוססת דאטה מעמיקה ומחקר. התכנית השיווקית שנכתבה עזרה מאד לחדד את מה כן, מה לא, איפה ואיך.

פרטים נוספים

ברצוני לציין לשבח את תכנית "שותפים עסקיים" של מכון היצוא. התוכנית תרמה רבות לחברה בכך שאפשרה תוכנית עבודה סדורה ומתודולוגית, יעוץ והכוונה ועוד.

פרטים נוספים

בשנתיים האחרונות, חברת "רבונה" הידקה את קשריה עם מכון היצוא, ואף נכנסה לתוכנית "היצואן המתחיל", תוכנית זו תרמה לחברת "רבונה" רבות בגיבוש אסטרטגיה שיווקית שבעקבותיה נכתבה תכנית פעולה שיווקית המגדירה את שוק היעד, אשר אותה החברה מיישמת בימים אלו.

פרטים נוספים

בשנת 2020 התחלנו לעבוד עם מכון היצוא במסגרת תכנית ליצואן המתחיל. התכנית תרמה תרומה משמעותית לקידום החברה. התכנית מנגישה לחברות את האפשרות לעשות את צעדיהן הראשוניים בשיווק בינלאומי...

פרטים נוספים

התוכנית דרשה ממני לעבוד דרך מסלול ברור עם מתודולוגיה מקצועית וליווי צמוד ואבני דרך ברורות. בסיום התוכנית התבהרו לי דברים רבים שידעתי במעורפל, מה שאיפשר לי לצאת לדרך עם תכנית שיווקית מותאמת לאופי החברה וליכולותיה.

פרטים נוספים

במהלך השנתיים האחרונות הכרנו את שירותי מכון הייצוא והידקנו קשרים. בעזרת מכון הייצוא הצלחנו לקבל תקציבי שיווק גלובליים, להכין תוכניות מקצועיות ולקבל ליווי מקצועי לכל התהליך.

פרטים נוספים

במסגרת התוכנית, הליווי ע"י יועץ מקצועי האיץ את המוכנות שלנו לזירה הבינלאומית, תוך הקמת אמצעי שיווק מותאמים וכלי מכירות בזמן קצר, באופן מקצועי וביעילות כלכלית גבוהה.

פרטים נוספים

במהלך אפריל 2020 יצרתי קשר ראשוני עם המכון לייצוא לבחינת קבלת שירותים לניתוח שוק. הפנו אותי ללימור רוטמן מנהלת המחלקה ליצואנים מתחילים, שהציגה בפניי את התוכנית ליצואן המתחיל.

פרטים נוספים

צוות חברת אגרורים קיבל החלטה להתחיל פעילות בתוכנית של מכון היצוא "סיוע ליצואן מתחיל". אנו ממליצים לחברות להצטרף לתוכנית וליהנות מהסיוע הכספי והמקצועי לבנייה וביצוע מהיר של תכנית שיווק ליצוא לקידום המוצרים, להקטין סיכונים ולמנוע טעויות.

פרטים נוספים
טעינה
טעינה