מכון היצוא

אגרו טכנולוגיה

ענף האגרו-טכנולוגיה במכון היצוא מתמקד באחת התעשיות החדשניות והמתקדמות בישראל, שכבר הוכיחה פעמים רבות את עוצמתה. זוהי תעשיית טכנולוגיית החקלאות הישראלית, הידועה כאחת הטובות בעולם, עם לא מעט פריצות דרך ביצירת חקלאות משגשגת גם בסביבה יבשה ואף מדברית.


הענף מייצג מעל 520 יצואנים מישראל העוסקים בשלל הגוונים של החקלאות – בשדות, בכרמים, במטעים ועוד; וכן פועל לקידום והפצה בעולם של הטכנולוגיות החקלאיות החדשניות הרבות שפותחו בישראל, ונהנות מביקוש ער בקרב כל מדינה המבקשת לייעל ולשפר את ענף החקלאות שלה. אנשי הענף מסייעים לחקלאים המקומיים ליצור קשרים הדוקים ושיתופי פעולה פורים מול גורמים העוסקים בחקלאות ברחבי העולם, כשהמטרה היא להגדיל באופן עקבי את היצוא החקלאי לחו"ל.


אופקים חדשים לחקלאות הישראלית
הענף פועל לאיתור תחומי פעילות חדשים עבור החקלאות הישראלית בעולם, שיאפשרו לה להרחיב את פעילותה העסקית וליהנות מרווחים גבוהים יותר. כך למשל, מסייע הענף במציאת נישות פעילות כגון חקלאות משפחתית במדינות מתפתחות.


באמצעות פעילות שוטפת בארגונים בינלאומיים בתחומי החקלאות והמים (ICID), וכן באמצעות שירותי הדרכה, ייעוץ וסיוע – מגשים ענף האגרו-טכנולוגיה את המטרה לטפח את המוניטין המעולים של החקלאות הישראלית, ולהפיץ אותם ברחבי העולם – כך שעוד ועוד שווקים ייפתחו בפניה.

דרכי הפעולה העיקריות
ענף האגרו-טכנולוגיה במכון היצוא מעודד את התעשייה הישראלית בשלל דרכים, הן באמצעות סיוע בהכנת תוכנית עסקית, הן בבניית פלטפורמה ליצירת הזדמנויות עסקיות ברחבי העולם, הן במענה וליווי מותאם אישית לצרכים של כל חברה וחברה, הן בסיוע בנקודות הממשק בין התעשייה לגופי הממשלה והן באמצעות אספקת גישה למאגר מידע נרחב בתחום.

אנשי קשר

גלעד פלד

מנהל מחלקת אגרו-טכנולוגיה, מים וקלינטק

מוטי פטריאנו

מנהל ענף אגרו-טכנולוגיה

נועה ישראלוביץ'

ממלאת מקום מנהל ענף אגרו-טכנולוגיה

אייל צחור

מתאם שיווק אגרו-טכנולוגיה

לוח אירועים

רשימה
לוח שנה
Magnifier
רשימה
לוח שנה
טעינה

חיפוש אירוע

13-11

דצמבר
2019
לתאריכים המלאים
11
דצמבר
יום ד'

רואד שואו חממות וקנביס

מכון היצוא, בשיתוף Invest in Israel ומנהל סחר חוץ, מזמינים אתכם להשתתף במשלחת הישראלית הראשונה לתערוכת הקנאביס הגדולה ביותר בלאס ווגאס.

סוג אירוע

אירועים בחו"ל

מיקום

לאס וגאס, ארצות הברית

תגית מחיר מחיר האירוע:   3500 ₪

תגית הנחה מחיר לחברי המכון:   2200 ₪

5% הנחה לנרשמים בהרשמה מקוונת באמצעות אתר המכון

לבקשת מידע נוסף

23

דצמבר
2019
לתאריכים המלאים
23
דצמבר
יום ב'

יום עיון לענף הקלינטק

יום עיון לענף הקלינטק

סוג אירוע

מפגשים עסקיים

מיקום

מכון היצוא, אולם ישראל

לעלויות ופרטים נוספים, אנא צרו קשר

לבקשת מידע נוסף

מאמרים וחדשות

חיפוש מאמרים

סנן מאמרים לפי

Agrisrael 4.0 - Airbus Space Imagery Helps Agriculture

An interview with Daniel Sayag, Head of Sales Israel at Airbus Defence and Space.

קרא עוד

מנהל מח' חקלאות במכון היצוא בראיון לרדיו ירושלים 26.6.19

גלעד פלד, מנהל מחלקת חקלאות, מים וסביבה במכון הייצוא: מכון הייצוא מארגן אירוע בינ"ל להצגת טכנולוגיה חקלאית עתידנית, אגרו-טכנולוגיה, בשיתוף עם משרד החקלאות, משרד הכלכלה ומשרד החוץ.

קרא עוד
טעינה

אירוע השבוע

אירוע השבוע