מכון היצוא

תחרות + 45 של קרן מיראז' לסטארטאפיסטים

התוכנית הושקה לפני כ-6 שנים והיא תחרות שמיועדת לסטרטאפים שהוקמו על ידי יזמים בני 45 ומעלה ונועדה להכיר, להוקיר ולקדם יזמות בגילאים אלו. אלפי מיזמים השתתפו בתחרויות שנערכו לאורך השנים, ובהן הוענק למנצח בתחרות פרס של - 100,000 $ (כחצי מיליון דולר עד כה) ואירוח מלא בתוכנית Merage היוקרתית אותה מקיימת הקרן בקליפורניה, שמטרתה לסייע בחיבור בין קהילת המשקיעים והעסקים בארה"ב למיזמים ישראלים.

הצלחתה של התחרות בחמש השנים האחרונות מבחינת היקף הנרשמים, התגובות שנרשמו וההצלחה של הזוכים, הניעה את פול מיראז' שייסד את התוכנית ומנהלי קרן מיראז' Merage לקיים את התחרות. גם השנה בשיתוף גופים שונים ביניהם גם Google ישראל.
צוות שגיבשה הקרן יבחר את המיזמים המובילים שיעברו ראיונות ובסופם יבחרו עשרת הפיינליסטים, אלה יזכו לליווי מנטור עסקי שיסייע להם עד הגמר שייערך בספטמבר 2019 בו ישפטו בכירים במשק הישראלי והאמריקאי ויבחרו את הזוכה בתחרות.

גם בתחרות השנה קרן מיראז' תעניק פרס של 100,000$ ליזמים בעלי הרעיון עם הפוטנציאל המסחרי הגבוה ביותר. פול מיראז' יסייע לזוכים בחיבור עם מנהלי קרנות, אנשי עסקים וממשל ברחבי ארה"ב. יזמים מוזמנים להגיש המיזמים באתר התחרות החל מה 1.2 עד ל 23.4 . הענקת הפרס תתקיים בחודש ספטמבר.

*והשנה חידוש: במטרה לקדם מיזמים של נשים - תאושר הגשה גם של נשים צעירות מתחת לגיל 45.

להלן הלינק להגשת המועמדות- www.merageinstitute.org/45

למידע נוסף לחצו כאן

טעינה