מכון היצוא

מדיה דיגיטלית

אמצעי המדיה הדיגיטלית מתפתחים במהירות בשנים האחרונות, כשהחברות הישראליות הפועלות בתחום התפרסמו בעולם כולו בזכות החדשנות הרבה, היכולת להתאים את המוצר לצרכי הלקוחות השונים, וכן המחירים התחרותיים.

המקצועיות והניסיון הרב שצברו הישראלים בתחום כבר הביאו לישראל לא מעט ענקיות מדיה וריטייל בינלאומיות, שפתחו כאן מרכזי פיתוח וגייסו מאות ואלפי עובדים ובהן גוגל, פייפאל, אי ביי, פייסבוק, אמזון, נילסן ועוד.

ענף טכנולוגיות המדיה הדיגיטלית במכון היצוא עובד בעיקר עם טכנולוגיות בתחום הבידור ומתחלק לשישה תחומים עיקריים:

Sports Tech - אחד התחומים הפופולריים והמתקדמים בענף הוא תחום טכנולוגיות ספורט. אנחנו עובדים עם הליגות והקבוצות המובילות בעולם על מנת להכיר להם טכנולוגיות ישראליות מובילות בתחום. כמו כן, הענף אמון על תערוכת Future sports Israel, שמושכת כל שנה לישראל מעל ל-100 מקבלי החלטות בתחום.

Retail Tech - שיתופי פעולה רבים עם ריטיילרים ואתרי איקומרס מובילים מסביב לעולם - עם משלחות נכנסות ויוצאות מסביב לעולם, ותערוכת דגל מובילה שבה נמצא הביתן הלאומי - NRF.

AD Tech - דגש על טכנולוגיות יצירתיות לברנדים וסוכניות פרסום מסביב לעולם. אירוח סוכנות הפרסום המובילה WPP כל שנה.

Broadcasting - טכנולוגיות לערוצי טלוויזיה ויצרניות תוכן. מטכנולוגיות שידור דרך ENGAGMENT ל-AR/VR. ביתן לאומי בתערוכה המובילה בעולם - NAB.

כמו כן, הענף מטפל בטכנולוגיות ה-Travel tech וה-Consumer Electronics. לדוגמא, תערוכת CES.

ענף טכנולוגיות מדיה דיגיטלית מרחיב את מגוון ההזדמנויות העסקיות של החברות הישראליות בתחום וחושף אותן לעולם הרחב, במטרה להגביר את המודעות להישגי התעשייה המקומית ואיתור שווקי מטרה חדשים ומבטיחים.

דרכי הפעולה העיקריות
ענף המדיה הדיגיטלית במכון היצוא מעודד את התעשייה הישראלית בשלל דרכים, הן באמצעות סיוע בהכנת תוכנית עסקית, הן בעידוד מחקר ופיתוח בחממות שונות, והן בשיתופי פעולה עם גורמי מקצוע מחוץ לישראל ואיתור הזדמנויות עסקיות מבטיחות, הקמת ביתנים לאומיים בתערוכות מובילות, הוצאת ואירוח משלחות מקצועיות וארגון כנסים וימי מדיה ישראלית אצל מוסדות מובילים בתחום ברחבי העולם.

תחום המדיה הדיגיטלית בישראל כבר זכה למעמד מוביל בעולם, הודות למוצרים ושירותים איכותיים כגון טכנולוגיות אינטרנט, טלוויזיה והעברה וניהול של תוכן – ומכון היצוא פועל כדי להמשיך ולקדם אותו, למיצוי הפוטנציאל של ההון האנושי והטכנולוגי המקומי.

אנשי קשר

מוטי פטריאנו

מנהל ענף טכנולוגיות מדיה דיגיטלית

רעיה אלה

פיתוח עסקי, מוצרי צריכה ולייף סטייל

לוח אירועים

רשימה
לוח שנה
Magnifier
רשימה
לוח שנה
טעינה

חיפוש אירוע

08

דצמבר
2021
לתאריכים המלאים
08
דצמבר
יום ד'

פגישות Retail Tech סין

פגישות Retail Tech סין

סוג אירוע

מפגשים עסקיים

מיקום

וירטואלי

לעלויות ופרטים נוספים, אנא צרו קשר

לבקשת מידע נוסף

08-05

ינואר
2022
לתאריכים המלאים
05
ינואר
יום ד'

תערוכת CES 2022

For more than 50 years, CES has been the global stage for innovation

סוג אירוע

תערוכה

מיקום

לאס וגאס

לעלויות ופרטים נוספים, אנא צרו קשר

לבקשת מידע נוסף

מאמרים וחדשות

טעינה