מכון היצוא

חמש סיבות להירשם לקורס 'צעד לפני המתחרים'

מודיעין תחרותי הינו כלי חשוב, מהותי והכרחי לתפקוד אופטימאלי של חברות עסקיות. עסקאות של מיזוגים ורכישות בין חברות מבוססות על תהליך מתוכנן של איסוף מידע, ניתוחו ושילובו בקבלת ההחלטות בכל שלב עד לביצוע ההעסקה עצמה. 

למה להירשם?
כי בקורס יוקנו כלים, שיטות ודרכי פעולה מתחומי השיווק האסטרטגי והמודיעין התחרותי להשגת יתרונות תחרותיים על פני יריבים עסקיים בזירה הבינ"ל. 

מפני שהקורס יעניק מיומנויות לניהול מעקב יעיל אחר פעילות של מתחרים, לצפות את כוונותיהם ולקבל החלטות עסקיות נכונות המבוססות על מצבו האמיתי של השוק. 

וגם כי הקורס יראה כיצד להשיג מידע מפתח אודות שחקנים,פלטפורמות והזדמנויות עסקיות בענפים הרלוונטיים. בנוסף, הקורס מציג את הדרכים להרחבת הפעילות בסביבה עסקית מורכבת. 

ואם כל זה לא הספיק, אז הקורס יציע גם דרכים לייעול האסטרטגיה התחרותית של הארגון ופיתוח עמידות בפני משברים עתידיים, תוך התוודעות לאסטרטגיות עסקיות מנצחות שנעשה בהן שימוש בעולם העסקים הבינ"ל. 

מודיעין עסקי הוא נושא חשוב מאין כמוהו לכל חברה וארגון על מנת לתכנן את מהלכיהם בצורה המושכלת והנכונה ביותר. לפיכך, על איכות לא מתפשרים – את הקורס יעבירו מרצים מהשורה הראשונה: 

אמיר פליישמן, מקים ומנכ"ל Cicom Global ומרצה למודיעין תחרותי. ניהל את חברת המחקר Commares Data ושימש כמנהל שיווק ומנהל מכירות אירופה בחברת Edusoft.כמו כן שימש כמנהל מחקר כלכלי ופיתוח עסקי בארגוןETRO  היפני וחבר ועדת ההיגוי של הפורום הישראלי למודיעין תחרותי (פימ"ת). 

גב' ענבר יסעור, מידענית עצמאית המספקת שירותי מידענות לחברות מסחריות, מכוני מחקר וגופי פיתוח, מתמחה בחיפוש פטנטים, מנהלת פורום המידענים בתעשייה (I-FISH), בעלת תואר ראשון בכימיה ותואר שני במדעי הסביבה מהטכניון. 

גב' שרית חיים, מידענית עצמאית עם 17 שנות ניסיון כמידענית ומנהלת מרכז מידע בארגונים. מתמחה בחיפושי מידע עסקיים ובייעוץ למרכזי מידע וספריות. בעלת תואר שני מטעם אוניברסיטת בר-אילן בלימודי מידע ותואר ראשון בסוציולוגיהמטעם אוניברסיטת תל-אביב. מנהלת פורום המידענים בתעשייה (I-FISH).

 

ידע הוא כוח. כוח ועוצמה מושגים בחוכמה ובלמידה – זו ההזדמנות שלך.

טעינה